••Life in Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

••Life in Paris


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Alex Schwartz. Z1s6qhcsr9dtpgwzvi3s Sok dolgot hallottunk már Párizsról. A szerelem városa, a divat fővárosa... Itt minden más, mint a többi városban. Az emberek is másak, a környezet is más. Gondoltál-e már arra, hogy milyen lenne Franciaország fővárosában, Párizsban élni? Vagy akár egy városnézést összehozni? Most itt a lehetőség! Saját karaktert alkothatsz, és belevetheted magad a párizsi csillogásba. Nézz körül az oldalon, és ha kedvet kaptál volna a játékhoz,
The Staff
Alex Schwartz. 781852ND4
Vivienne La Miraqui

Alex Schwartz. Leighton-meester-1_2833161-M
Lorelei Besette

Top posters
Vivienne La Miraqui
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Lorelei Besette
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Alex Schwartz
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Jenny Swanson
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Odette Cattermole
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Abelle Pages d'accueil
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Emandorie G. Willar
Alex Schwartz. Vote_lcapAlex Schwartz. Voting_barAlex Schwartz. Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Eiffel torony
Alex Schwartz. Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 1:57 am by Alex Schwartz

» Játszótársat keresek
Alex Schwartz. Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:44 am by Jenny Swanson

» Jenny Swanson
Alex Schwartz. Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:20 am by Vivienne La Miraqui

» Alex Schwartz.
Alex Schwartz. Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:43 pm by Vivienne La Miraqui

» Szólánc nevekkel
Alex Schwartz. Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:06 am by Alex Schwartz

» Szólánc
Alex Schwartz. Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:05 am by Alex Schwartz

» Asszociáció
Alex Schwartz. Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:04 am by Alex Schwartz

» The Island of Secrets
Alex Schwartz. Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:22 pm by Vivienne La Miraqui

» Neverending Teenage Dream
Alex Schwartz. Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:06 pm by Vivienne La Miraqui

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 2:03 am-kor volt itt.

 

 Alex Schwartz.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alex Schwartz

Alex Schwartz


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 13.
Age : 32
Tartózkodási hely : Párizs.

Alex Schwartz. Empty
TémanyitásTárgy: Alex Schwartz.   Alex Schwartz. Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 5:56 am

Alex Schwartz. Tumblr_m2j0gwWVxM1rq0bc9o1_500
Alex - Schwartz

Név: Alexander Schwartz
Becenév: Alex, és ezzel ki is merítettük az összes lehetőséget
Nem: férfi
Kor: 21 év
Születési idő, hely: Milwaukee, Wisconsin, USA, 1991. dec. 29.
Foglalkozás: énekes, modell

Család:
Édesanyja: Elisabeth Schwartz ;; 41 év
Édesapa: Andrew Benson ;; 44 év
Testvér(ek): Cassie Schwartz ;; 20 év
Egyéb hozzátartozó(k): Juliette Bodnar ;; 21 év ;; az aktuális barátnőm... de ki tudja, meddig leszünk még együtt...
Justin Wayland ;; 22 év ;; legjobb barát... vagy valami több?

Jellem:
Ha egy szóval kéne magam jellemeznem, azt mondanám: őrült. Persze a szó pozitív értelmében. Mindig van valami őrült ötletem, amit minden áron igyekszem megvalósítani. Néha megesik, hogy átlépem azt a bizonyos határt, de nagy általánosságban képes vagyok normálisan, az alkalomhoz illően viselkedni. Még a rosszabb napjaimon is kifejezetten hiperaktív vagyok, és mindig, mindenkire mosolygok, még ha kedvem is lenne jól képen kenni. Nagyon nehéz engem felbosszantani, de ha egyszer valakinek sikerül, hát akkor őt isten védje tőlem. Tudatában vagyok annak, hogy bárkit és bármit megkaphatok, amit megkívánok, és addig nem is nyugszom, amíg azt meg nem szerzem. Igaz, sokszor megesik, hogy valamit mégsem kapok meg, olyankor pedig teljesen kifordulok önmagamból. Török-zúzok, mindenkivel ordibálok, dühöngök... Ilyenkor jobb engem messzire elkerülni.


Kinézet és külsőségek:
Hol is kezdjem? Véleményem szerint kifejezetten átlagos vagyok a fekete hajammal és zöld szemeimmel, a 183 centimmel és a nálam alapfelszereltségnek számító minimális fekete sminkemmel. Ha kedvem tartja, megnövesztem a hajam akár a fenekemig is, de ha éppen olyanom van, egészen rövidre szoktam vágatni. Na jó, pontosítok: nem szoktam túlzásba vinni, ha le is vágatok, akkor is minimum a vállamig kell hogy érjen.
Ami az öltözködésemet illeti, eléggé egyhangú vagyok; csak fekete ruhákban járok, télen-nyáron, esőben, napsütésben. Állandó viseletem a fekete csőszárú farmer, fekete póló vagy fehér ing, (ez utóbbinál alapfelszereltség a nem bekötött nyakkendő), és a fekete bőrdzseki, amihez általában vagy tornacipőt vagy acélbetétes bakancsot szoktam hordani. Az alkalomhoz illő öltözködés nem az én stílusom, így ne is álmodj róla, hogy bármikor is öltönyben fogsz látni...
Van néhány tetoválásom, többek között az alkaromon és a csuklómon, meg egy a hátamon. Ezen kívül tervben van még néhány, de még nincs ötletem, mégis milyenek legyenek.

Előtörténet:
Ez is egy volt azon házibulik közül, amelyiken az emberek elfeledkeznek az összes illemszabályról, a hűségről, mindenről. Még csak a második sörömet ittam, amikor már a környezetemben mindenki részeg volt. A kanapén egy párocska lelkesen csókolózott, így lényegében kényszerítve voltam arra, hogy a szőnyegre üljek. A tekintetem a tévére függesztettem, amiben Rihanna valamelyik dala szólt. Unott arckifejezéssel tömtem magamba a sajtos csipszet, és valószínűleg ott is ültem volna egész éjjel, hacsak az eddig smároló páros nem tért volna a lényegre. Jobbnak láttam felszívódni, de a lakás ajtaja zárva volt, a kulcs pedig valahol eltűnt. Először a fürdőben vagy a konyhában akartam meghúzódni, de mindenhol hasonló volt a helyzet, mint a nappaliban. Esetleg csak az a különbség volt, hogy itt még működtek a hangfalak, nem úgy, mint a többi helységben. Végül úgy döntöttem, a házigazda, Marcel szobájában húzom meg magam. De amikor beléptem, úgy ahogy voltam, értetlen arckifejezéssel és egy üveg Jack Daniels-szel a kezemben megálltam az ajtóban. a hatalmas franciaágyon Justin terpeszkedett, és olvasott. amikor becsuktam magam mögött az ajtót, hasonlóan értetlen arckifejezéssel nézett fel rám.
- Miért nem vagy a többiekkel?
- Mert odakint olyan dolgok folynak, amikre semmi kedvem figyelni.
Halkan felnevettem, és letelepedtem mellé az ágyra. Ő is félretette a könyvet, és most teljesen rám figyelt.
- És te miért nem vagy a többiekkel?
- Ugyanazért, amiért te.
Halványan rám mosolygott, miközben felém dobott néhány párnát, amiket rögtön begyűrtem a fejem alá. Egy ideig még beszélgettünk, iszogattunk, amikor hirtelen Justin valami olyat tett, ami kifejezetten meglepett.
Mozdulatlanul feküdtem és a plafont szemléltem, amikor ő közelebb húzódott hozzám. Terpeszben ráült a hasamra, majd fölém hajolt.
- Tudod, Alex, mindig volt valami, amit meg akartam tenni...
És meg sem várta, hogy bármit is mondjak, egyszerűen megcsókolt. Nem mondom, hogy nekem ez nem fordult meg a fejemben, mégis annyira meglepődtem, hogy ellöktem őt magamtól.
- Mi a...?!
Az utolsó pillanatban ugrottam fel az ágyról, és kaptam el Justin csuklóját, még mielőtt kislisszolhatott volna az ajtón. Most rajta volt a sor, hogy értetlenül nézzen rám.
- Várj...
De ő nem engedte, hogy befejezzem, amit elkezdtem. Mire észbe kaptam, már az ágyon feküdtünk, és Justin éppen a nadrágom övével bajlódott. Már láttam magam előtt, mit fog szólni holnap Marcel, ha ránk nyitja az ajtót.. De nem törődtem ezzel. Most mindennél fontosabb volt, hogy élvezzem ez az éjszakát... Elvégre is lehet, hogy több ilyen már nem lesz.

Playby: Andy Biersack
Vissza az elejére Go down
Vivienne La Miraqui

Vivienne La Miraqui


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2011. Dec. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : ••Paris

Alex Schwartz. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Schwartz.   Alex Schwartz. Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:43 pm

Tetszik az alkotásod, úgyhogy egyértelműen:
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://lifeinparis.hungarianforum.net
 
Alex Schwartz.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eiffel torony

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
••Life in Paris :: Fórum :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: