••Life in Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

••Life in Paris


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Eiffel torony Z1s6qhcsr9dtpgwzvi3s Sok dolgot hallottunk már Párizsról. A szerelem városa, a divat fővárosa... Itt minden más, mint a többi városban. Az emberek is másak, a környezet is más. Gondoltál-e már arra, hogy milyen lenne Franciaország fővárosában, Párizsban élni? Vagy akár egy városnézést összehozni? Most itt a lehetőség! Saját karaktert alkothatsz, és belevetheted magad a párizsi csillogásba. Nézz körül az oldalon, és ha kedvet kaptál volna a játékhoz,
The Staff
Eiffel torony 781852ND4
Vivienne La Miraqui

Eiffel torony Leighton-meester-1_2833161-M
Lorelei Besette

Top posters
Vivienne La Miraqui
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Lorelei Besette
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Alex Schwartz
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Jenny Swanson
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Odette Cattermole
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Abelle Pages d'accueil
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Emandorie G. Willar
Eiffel torony Vote_lcapEiffel torony Voting_barEiffel torony Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Eiffel torony
Eiffel torony Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 1:57 am by Alex Schwartz

» Játszótársat keresek
Eiffel torony Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:44 am by Jenny Swanson

» Jenny Swanson
Eiffel torony Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:20 am by Vivienne La Miraqui

» Alex Schwartz.
Eiffel torony Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:43 pm by Vivienne La Miraqui

» Szólánc nevekkel
Eiffel torony Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:06 am by Alex Schwartz

» Szólánc
Eiffel torony Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:05 am by Alex Schwartz

» Asszociáció
Eiffel torony Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:04 am by Alex Schwartz

» The Island of Secrets
Eiffel torony Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:22 pm by Vivienne La Miraqui

» Neverending Teenage Dream
Eiffel torony Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:06 pm by Vivienne La Miraqui

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 2:03 am-kor volt itt.

 

 Eiffel torony

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Vivienne La Miraqui

Vivienne La Miraqui


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2011. Dec. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : ••Paris

Eiffel torony Empty
TémanyitásTárgy: Eiffel torony   Eiffel torony Icon_minitimeHétf. Ápr. 09, 2012 9:18 pm

.
Vissza az elejére Go down
https://lifeinparis.hungarianforum.net
Jenny Swanson

Jenny Swanson


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2012. Apr. 17.

Eiffel torony Empty
TémanyitásTárgy: Alex Schwarz&Jenny Swanson   Eiffel torony Icon_minitimePént. Ápr. 20, 2012 6:04 am

Kaptam egy hét szabadságot a Vogue-nál, gondoltam kihasználom, és szét fogom bulizni az agyamat. Mondani sem kell, hogy a rengeteg munkától csak az utolsó előtti előtti napon jutottam el bárba, ahol szétcsaptam magamat. A legjobb barátnőm ráncigált haza. Úgy gondoltam tehár ezen a hűvös tavaszi reggelen, hogy kimegyek, szívok egy kis friss levegőt, talán nem leszek majd olyan másnapos. A lakás, amit bérlek, egy ugrásra van az Eiffel toronytól, ahol van még egy szuper Starbucks is. Szükségem van a kávéra, mert szétrobban a fejem. Elkészülök tehát, és elindulok a kávézóba. Rendelek egy extra tripla kávét erősen, feketén, cukor és tej/tejszín nélkül. Kiadják, és orbitális összeget fizetek a kávéért, de nem bánom. megéri ugyanis a pénzt ez a jó erős kávé. Amint kilépek a kávézóból, nekem jön egy igen csak kirívó egyéniség, f*ngom sincs, hogy pasi-e avagy csaj, de nem is érdekel, mert kiborult a kávém, amiért 4 eurót kellett fizetnem.

-Ezt most kifizeted b***d meg??? Figyelj már oda hogy hová lépsz te idióta senkiházi barom! - üvöltöm le a fejét. Nem lennék ilyen, ha nem másnaposan borítja ki véletlenül azt a kávét, amiért én hülye kifizettem 4 eurót...
Vissza az elejére Go down
Alex Schwartz

Alex Schwartz


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 13.
Age : 32
Tartózkodási hely : Párizs.

Eiffel torony Empty
TémanyitásTárgy: Alex & Jenny.   Eiffel torony Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 1:57 am

Nem is tudom, hány embertől hallottam már, hogy jobb lenne, ha levágatnám a most éppen majdnem a fenekemig érő hajam. De mi a p.csa bajuk van vele? ez az ÉN hajam, azt csinálok vele, amit ÉN akarok, és nekem ebbe senki nem fog belepofázni. a legutóbbi fotózáson odavoltak érte, ráadásul nekem is sokkal jobban passzol így, mint röviden, sz'al ez már kezd lassan idegesítő lenni, hogy az emberek, ahelyett, hogy a saját elk.rt életüket tennék helyre, az enyémbe pofáznak bele.
Ma reggel is attól kezdődött a napom, hogy reggel ötkor a drága édesanyám felhívott, hogy látta a fényképemet valami újságban, és hogy b.ssza a szemét a hajam. Örüljön neki, hogy nem festettem hidrogénszőke-rózsaszín csíkosra, pedig gondolkodtam rajta. Vagy szivárványszínűre, mint a nyan cat után húzódó bigyó. Vagy a csillámpóni, vagy mi a kínom az. De most komolyan, ezért kellett hajnal ötkor felébreszteni?
De ha már egyszer felzavart, úgy döntöttem, korábban betolom a képem a stúdióba, ahol az együttesemmel az új lemezünket vettük fel, és áténeklem azt a néhány dalt, ami eddig megvan. De előtte kötelező a látogatás a Starbucks-ba, és egy randevú a kedvenc moccachino-mmal. Anélkül nincs reggel. Szerencsére sikerült megtalálnom a legrövidebb sort, így pár perc múlva már a kezemben a gőzölgő itallal hagytam el a kávézót. Már akkor észreveszem a látszatra elég másnaposnak tűnő szőke csajt, de akkor csak átsiklik fölötte a tekintetem. Életemben nem gondolnám, hogy pár pillanat múlva frontálisan neki fogok ütközni. Az már csak részletkérdés, hogy majdnem pofán b.szott az ajtóval, amikor kijött. Meg még rám üvölt.
- Nyugi, kislány, nem kell egyből így felb.szódni. Mellesleg te is majdnem pofán b.sztál az ajtóval.... Te is figyelhetnél arra, merre mész, cicamica.
Igazából kedvem lenne kiröhögni, nem csak azért, mert vicces, ahogy így felidegesedett, de amúgy is, kilométerekre látszik rajta, hogy nem éppen van jó bőrben. a kávé helyett inkább valami luxusnyaralás kéne neki... Vagy legalább valami masszőr. Á propos, délután négyre otthon kell lennem, mert Juliette akart tőlem valamit.... Ó, b.szki.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Eiffel torony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eiffel torony   Eiffel torony Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Eiffel torony
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
••Life in Paris :: Játéktér :: A város további részei-
Ugrás: