••Life in Paris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

••Life in Paris


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome
Odette Cattermole Z1s6qhcsr9dtpgwzvi3s Sok dolgot hallottunk már Párizsról. A szerelem városa, a divat fővárosa... Itt minden más, mint a többi városban. Az emberek is másak, a környezet is más. Gondoltál-e már arra, hogy milyen lenne Franciaország fővárosában, Párizsban élni? Vagy akár egy városnézést összehozni? Most itt a lehetőség! Saját karaktert alkothatsz, és belevetheted magad a párizsi csillogásba. Nézz körül az oldalon, és ha kedvet kaptál volna a játékhoz,
The Staff
Odette Cattermole 781852ND4
Vivienne La Miraqui

Odette Cattermole Leighton-meester-1_2833161-M
Lorelei Besette

Top posters
Vivienne La Miraqui
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Lorelei Besette
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Alex Schwartz
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Jenny Swanson
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Odette Cattermole
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Abelle Pages d'accueil
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Emandorie G. Willar
Odette Cattermole Vote_lcapOdette Cattermole Voting_barOdette Cattermole Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Eiffel torony
Odette Cattermole Icon_minitimeHétf. Ápr. 23, 2012 1:57 am by Alex Schwartz

» Játszótársat keresek
Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:44 am by Jenny Swanson

» Jenny Swanson
Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 17, 2012 7:20 am by Vivienne La Miraqui

» Alex Schwartz.
Odette Cattermole Icon_minitimeHétf. Ápr. 16, 2012 9:43 pm by Vivienne La Miraqui

» Szólánc nevekkel
Odette Cattermole Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:06 am by Alex Schwartz

» Szólánc
Odette Cattermole Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:05 am by Alex Schwartz

» Asszociáció
Odette Cattermole Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 6:04 am by Alex Schwartz

» The Island of Secrets
Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:22 pm by Vivienne La Miraqui

» Neverending Teenage Dream
Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 10:06 pm by Vivienne La Miraqui

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Vas. Ápr. 07, 2024 2:03 am-kor volt itt.

 

 Odette Cattermole

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Odette Cattermole

Odette Cattermole


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Apr. 10.

Odette Cattermole Empty
TémanyitásTárgy: Odette Cattermole   Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 1:08 am

Odette Cattermole Tumblr_m19rmgN12q1rs8ncpo1_500
Odette Cattermole

Név: Odette Cattermole
Becenév: Ode
Nem:
Kor: 19
Születési idő, hely: 1992.09.14 - Wales, Cardiff
Foglalkozás: tanuló

Család:
Édesanyja: Lucy Cattermole (40)- ex-történelem tanár, jelenleg azonban csak magándiákokat fogad. tisztában vagyok vele, hogy az egyikkel csalja apámat.
Édesapa: Frederic Cattermole (45) - a család feje. a bróker. alig van otthon, de ha mégis ajándékokkal halmoz el. szeretem.
Testvér(ek): Ethan Cattermole (23) - az életem könnyebb lenne nélküle... de sokkal unalmasabb is. ő az én őrangyalom.
Egyéb hozzátartozó(k):
Pufi - a macska
Jellem:
Szeretem amikor igazam van. Ez pedig azért jó, mert általában mindig igazam van. Ode C megmondja a tutit ha kérdezed. Szerintem az életben az a legnagyobb szívás, hogy egyes emberek - itt nem célzok az édesanyámra - folyton csak nyalják a másik hátsóját, hogy kcisit feljebb jussanak a ranglétrán. Nos, én soha nem alacsonyodok le arra a szintre, hogy úgy kelljen előrébb jutnom az életben, hogy valakit az egekig fényezek. SOHA ! Makacs és akaratos vagyok. Addig küzdök amíg végül a másik ember be nem adja a derekát. De ez csak akkor van ha valamit nagyon komolyan veszek. Mert hajlamos vagyok csak félvállról venni az olyan dolgoakt, hogy Ode légy óvatos, Ode ne játsz a tűzzel, Ode tanulj már rendesen ... Általában egyszer kérdezek meg valamit, ritkább esetekben - kivételes embereknél - kétszer. Tehát ha tegyük fel megkínállak cigivel és azt mondod, hogy nem akkor elrakom. Nem fogok könyörögni, hogy vegyél már egy szállal ugyan... Adrenalinfüggő vagyok. Könnyen tudom manipulálni az embereket, de sajnálatos módon ez sokszor visszaüt és azon kapom magam, hogy én vagyok az akit irányítanak. Könnyen robbanok és akkor isten áldjon kisfiam, ha a közelemben vagy. Lány létemre szeretek verekedni is és itt nem a cicás hajbakapásokra gondolok. Tizenkét éves koromtól kezdve boxolok, szóval van ereje a balhorgomnak. A fiúkkal valahogy mindig jobban kijövök. Lehet, hogy azért, mert nem szeretek beszélgetni a körömágy betegségeiről és a legújabb sminkkollekcióról a többi nőnemű lénnyel. Szeretem a horrorisztikus dolgokat és szemrebbenés nélkül nézem végig a Fűrészt - persze azután szívbajt kapok ha a pirítós kidobja a kenyeret, de erről pszt. Hiszek a szellemekben és minden egyéb ilyen dologban. Ezenkívül Istenfélő ember vagyok - családi nevelés ..

Kinézet és külsőségek:
Anyám szerint túlságosan vékony vagyok, szerintem pedig pont tökéletes. 173cm-vel magasodok ki az emberek közül. Hosszú szőke hajam általában egyenesen hordom és kiengedve, hogy a szél nyugodtan belekaphasson, majd káromkodhassak, hogy megint nem látok semmit. A szemem színe olyan kékes-szürkés , ami éppen a fényviszonyoktól és a jelenlegi hangulatomtól függ. Nagyon szeretem füstös sminkekkel kihangsúlyozni. A testem pár részén fellelhető valamilyen tetoválás, amiknek meg van a saját jelentésük, de ezt csak én tudhatom. Öltözködésben szeretem a laza ruhákat és utálom azoakt, amikben kint van a fenkem vagy a mellem. Jó, néha azért magamra aggatok ilyeneket is, de csak ha valami nagyon nagy buli van a láthatáron. A körmeim mindig ki vannak festve, van hogy különböző színűre és szeretek kis egyedi pikachu mintákat rajzolgatni rá. Mert jó a kézügyességem - nem félreérteni. Ezeníkvül ami mindig nálam van az a kereszt alakú medál a nyakamban és a fényképezőgép, hogy elkaphassam a legjobb pillanatokat, majd feldobjam a blogomra és egy egész világ röhöghessen RAJTAD.

Előtörténet:
Ő ott állt, én pedig csak csendben meghúzódtam az egyik sarokban, ahonnan tökéletesen ráláthattam arra, hogy mit csinál. A tekintetem végig siklott szőkés barna felzselézett haján, széles vállán majd megálltam a terepszemlében, amikor formás fenekéhez értem. Egy halk sóhaj keretében oldalra billentettem a fejem és jól az emlékezetembe véstem a képet. Lövésem sem volt arról, hogy kicsoda ez a fiú csak a nevét tudtam. Adam Godston . Nekem nem jelentett semmit, csak egy név volt a sok közül akiket el kellett intéznem. Már pontosan egy hete figyeltem minden egyes mozdulatát. Egyszer véletlen összeütköztünk az egyik kávézóban és akkor sikeresen elloptam tőle a pénztárcáját, benne minden egyes kis iratával. Megtudtam, hogy pontosan két évvel idősebb nálam, a Yale-re jár és most halaszt egy évet. Van egy V.I.P kártyája az egyik nívós tenisz klubba - innen a jó fenék ! - és a jogosítványa két hónapon belül lejár. Miután hekkerkedtem egy kicsit, kinyomoztam, hogy háromszor volt eddig börtönben, de az apja mindig kifizette az óvadékot. Vandálkodás, gyorshajtás és egyszer egy durvább kábítószeres ügy. Tökéletesen beleillet az általam, a tökéletes pasiról alkotott képbe. A bibi csak az volt, hogy egy bizonyos Mr.XXX-nek hatalmas szálka volt a szemében. Tehát, nincs más választásom, minthogy el kell tennem láb alól. Ilyenkor jön jól, ha az ember ősei boszorkányok és ő is örökli az erejüket. Mert itt és most le kell szögeznem, hogy én még nem öltem megy egy embert sem a saját kezemmel. Mindig sikeresen vetettem be boszorkányerőmet és értem el, hogy valaki más puffantsa le a célszemélyt vagy éppen az végezzen saját magával. Egyetlen egy esetben használtam a woodo babás varázslatot és szurkáltam agyon az illetőt, de utána olyan bűntudatom volt, amit csak két üveg whisky tudott eltüntetni. De még az sem teljesen végzett tökéletes munkát.
Jelen esetben azonban nem tudom, hogy miképp végezzek vele. Valami nagyon rossz fát tehetett a tűzre, hiszen elég busás összeget ajánlottak fel érte. Sőt, mi több az előleg maga annyi volt, mint amennyit átlagban szoktam kapni egy teljes munkáért. Tehát úgy gondoltam, hogy valami nagyon privát halálmódot találok ki neki. Azt azonban nem tudtam, hogy ennyire dögös és kívánatos lesz az áldozatom.
- Parancsol valamit, Ms. Hendson ? - zavartan pillantok fel az előttem álló hölgyeményre, aki tudom, hogy a háta közepére kívánja az összes vendéget ebben a fogadóban. Egy pillanat erejéig majdnem kijavítom, hogy én nem Hendson vagyok hanem Halstorm, de aztán eszembe jut, hogy jelenleg a Hendson az álnevem.
- Egy epres forrócsokit, mást nem - mosolyodok el és próbálok kihajolni úgy, hogy lássam Adamet, hogy még itt van-e.
- Nem akarok tolakodó lenni és tudom, hogy ez nem az én hatásköröm, de az a zselézett hajú fiatalember a hátam mögött magáról érdeklődött az előbb - a pillantásom gyorsan a nőre emelem, az ereimben szinte a vér is meghűl.
- Hogy mondta ? - rázom meg a fejem, mint aki egy álomból erőszakosan a valóságba lett rángatva. Az nem lehet, hogy feltűnő lettem volna. Sosem buktam még le és egyszer sem kerültem olyan helyzetbe, hogy a kiszemelt egyed csak megsejthesse, hogy én éppen rá vadászom. Ki ez az ember ? - Mindegy. Köszönöm, azt hiszem mégsem kérem a forrócsokimat.
Elnézést kérő pillantást lövelltem a meglepődött pincérnő felé és felálltam az asztalomtól, hogy aztán egy kis feltűnést keltve, kiviharozzak az utcára, majd a szemközti kis sikátort célzom meg és a bőrkabátom zsebéből előkapok egy szál marlborot. Egyenesen az öt percre levő temetőbe sétálok, ahol leülök az egyik sírkőre. Pont ebben a pillanatban reccsen meg mögöttem az egyik ág.
- Helló Adam - fújom ki a füstöt meg sem fordulva. Tudom, hogy ő az . Amikor elmentem mellette érzékeltem, hogy nem egy emberrel van dolgom. Hát akkor ezért az a rengeteg pénz, amit a fejére tűztek ki.
- Maradhatok a Ms.Hendsonnál vagy megosztod velem a rendes neved ? - hatalmas alakja fölém tornyosult és eltakarta előlem a napot. De még így is hunyorognom kellett amikor felnéztem rá.
- Minnie - a lehető legbájosabb mosolyomat villantottam rá, miközben egy újabb adag füstöt fújtam ki. Meg kell hagyni, még így közelről is rohadt módon kívánatos.
- Szóval kedves Minnie, mi dolgod van velem ? - figyelem ahogy nekidől az egyik fának és ő is elővesz egy szál cigarettát. Dunhill. Jó ízlésre utal.
- Felbéreltek, hogy megöljelek - vonom meg a vállam egy percnyi gondolkodás után. Nem látom értelmét annak, hogy hazudjak neki. Vámpír. Tehát ha akar valamit tőlem, akkor valószínűleg úgy is megkapja. Annyira még nem vagyok profi a varázslásban, hogy csak úgy pikk-pakk elbánjak egy vámpírral. Hátráltatni ugyan tudom, de teljes mértékben kinyírni azt azért nem. Kivéve ha elém áll és hagyja, hogy fakarót döfjek a szívébe.
- És meg akarsz ölni ? -
- Nem -
- Ki bérelt fel ? -
- Egy öregember. Érted kapnám az eddigi legnagyobb fizetséget - oldalra billentett fejjel pillantok rá.
- Még többet kapsz, ha segítesz megtalálni és megölni azt aki felbérelt -
Ez elképesztően jól hangzik. Az ilyenre nem lehet nemet mondani.
- Megegyeztünk -


hozott - new bloody begins : miss.halstrom
Vissza az elejére Go down
Vivienne La Miraqui

Vivienne La Miraqui


Hozzászólások száma : 69
Join date : 2011. Dec. 26.
Age : 33
Tartózkodási hely : ••Paris

Odette Cattermole Empty
TémanyitásTárgy: Re: Odette Cattermole   Odette Cattermole Icon_minitimeKedd Ápr. 10, 2012 1:35 am

Az első, amit mondani szeretnék, hogy tetszik a karaktered stílusa, és a Te írásstílusod. A szerepjátékos példában nincs semmi, amiért nem kéne tetszeddjen, sőt szívesen olvastam volna tovább. Mi mást mondhatnék, minthogy:
Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://lifeinparis.hungarianforum.net
 
Odette Cattermole
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
••Life in Paris :: Fórum :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: